30 Kwietnia 2024 02:55:44

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2014-04-27 II NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
2014-04-27 II NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
1. PRZEŻYWAMY II NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCY.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ.

4. 27 kwietnia w dzień kanonizacji bł. Jana Pawła II obchodziliśmy także w naszej parafii Dzień Papieski. Dziękuję serdecznie wszystkim, który włączyli się w przygotowanie i przebieg tej niedzieli.

5. Miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe w dzień powszedni po wieczornej mszy św., a w niedziele po mszy św. o godz. 11:30. Zapraszam do udziału.

6. 3 maja uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Porządek nabożeństw niedzielny. Zapraszam.

7. Uroczystość odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych 11 maja br. podczas mszy o godz. 11:30.

8. Jest kolejny numer gazetki parafialnej SPOTKANIA. Dziękuję serdecznie życzliwym osobom za pomoc w druku naszego periodyku.

9. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.