29 Kwietnia 2024 21:48:16

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2014-06-15 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
2014-06-15 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
1. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

3. 19 czerwca UROCZYSTOŚĆ CIAŁA I KRWI PANA JEZUSA, tj. BOŻE CIAŁO. Zapraszam na główną mszę św. z procesją o godz. 11:30. Zapraszam asystę, strażaków, dzieci z Komunii św. Dziękuję już teraz za przygotowania: wycięcie trawy, wykarczowania wielkich krzewów. Te słowa kieruje do instytucji samorządowych, jak i osób prywatnych.

4. W czerwcu NABOŻEŃSTWO DO SERCA JEZUSA W dzień powszedni po mszy św., a w niedzielę po mszy o godz. 11:30. Zapraszam

5. 21 czerwca od godziny 10:00 III FESTIWAL CHÓRÓW SENIORA I PARAFIALNYCH. Zapraszam do świątyni.

6. 28 czerwca ŚWIĘTO PARAFII.

7. 29 czerwca o godz. 11:30 planujemy wspólną mszę św. w intencji JUBILEUSZY MAŁŻEŃSKICH 25 I 50- LECIA. Serdecznie zapraszam.

8. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

9. KANDYDATOM DO BIERZMOWANIA przypominam: środa o godz. 18:30 próba, w piątek od godz. 17:00 spowiedź. A bierzmowanie 23 czerwca. Zapraszam.

10. Jest nowy numer gazetki parafialnej SPOTKANIE. Zapraszam do lektury.

11. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.