20 Maja 2024 16:50:43

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-11-22 XXXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-11-22 XXXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (22 LISTOPAD – 29 LISTOPAD)

1. Przeżywamy XXXIV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (28 listopada) na godz. 18:45 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Kwiatowej.
4. Dzisiaj w niedzielę (22 listopada) po mszy św. o godz. 9:30 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do I i Komunii Generalnej. A po mszy św. o godz. 11:30 dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszam
5. Miesiąc listopad to miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych, przez cały miesiąc będę przyjmował imiona osób zmarłych, za których będziemy modlić przez cały następny rok. Przy wyjściu ze świątyni rozłożone są kartki, na których można wpisywać wyraźnie imię i nazwisko osoby zmarłej.
6. Jest nowy numer: GOŚĆ NIEDZIELNY.
7. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.