16 Maja 2024 20:52:01

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2014-11-30 I NIEDZIELA OKRESU ADWENTU.
2014-11-30 I NIEDZIELA OKRESU ADWENTU.

1. PRZEŻYWAMY I NIEDZIELĘ OKRESU ADWENTU.

3. 5 grudnia - I PIĄTEK MIESIĄCA

Od godz. 16:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00
Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
Od godz. 17:30
O godz. 18:00
Msza św.

4. 30 listopada spotkanie Koło Żywego Różańca po mszy św. o godz. 9:30. Zapraszam

5. Zapraszam dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I KOMUNII ŚW. na 7 grudnia br. na mszę św. o godz. 9:30. Odbędzie się poświęcenie medalików Matki Bożej. serdecznie zapraszam.

6. Wizyta szczególnego GOŚCIA w następną niedzielę 7 grudnia podczas mszy św. o godz. 9:30.

7. Okres Adwentu to czas oczekiwania na Boże Narodzenie, ale także nasze oczekiwanie na ostateczne spotkanie z Bogiem. W tym okresie szczególnie zapraszam w każdy poniedziałek na MSZE ŚW. RORATNIE o godz. 18:00, REKOLEKCJE ADWENTOWE w dniach 20 i 21 grudnia.

8. Od następnego tygodnia będzie można nabyć poświęcony parafialny OPŁATEK na stół wigilijny.

9. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje.

10. Jest nowy numer gazetki parafialnej SPOTKANIE.

11. W tym tygodniu trwały prace na budowie DOMU PARAFIALNEGO.

12. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobroczyńcom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny i jubileusze, życzymy obfitości łask Bożych z zapewnieniem o naszej modlitwie. Na cały tydzień życzymy radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań.