16 Maja 2024 06:43:39

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2014-12-14 III NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
2014-12-14 III NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
1. PRZEŻYWAMY III NIEDZIELĘ OKRESU ADWENTU.

3. Okres Adwentu to czas oczekiwania na Boże Narodzenie, ale także nasze oczekiwanie na ostateczne spotkanie z Bogiem. W tym okresie szczególnie zapraszam w każ-dy poniedziałek na MSZE ŚW. RORATNIE o godz. 18:00.

4. REKOLEKCJE ADWENTOWE w dniach 20 i 21 grudnia.
W sobotę msza św. o godz. 10:00 i 18:00 dla dorosłych, na godz. 16:00 zapraszam dzieci.
W niedzielę porządek niedzielny msze św. o godz. 9:30 i 11:30.
Zapraszam do sakramentu spowiedzi wcześniej przed nabożeństwem. 30 min. przed nabożeństwem będę księża w konfesjonale oczekiwali na penitentów. Serdecznie zapraszam na rekolekcje adwentowe.

5. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć POŚWIĘCONY OPŁATEK. Dobrowolne ofiary są przeznaczona na budowę Domu Parafialnego. Dziękuje za ofiary. .

6. Caritas zaprasza do nabycia świątecznych świec. Ofiary za zakupione świece przeznaczone są na zorganizowanie kolonii w okresie letnim dla biednych dzieci.

7. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Dziękuję

8. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobroczyńcom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny i jubileusze, życzymy obfitości łask Bożych z zapewnieniem o naszej modlitwie. Na cały tydzień życzymy radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań.