20 Maja 2024 19:38:16

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-11-29 I NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
2009-11-29 I NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (29 LISTOPAD – 06 GRUDZIEŃ)

1. Przeżywamy I NIEDZIELĘ OKRESU ADWENTU.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (5 grudnia) na godz. 18:45 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Wiosenne(I część do ulicy Słonecznej .
4. 04 grudnia - I PIĄTEK MIESIĄCA
Od godz. 15:00 Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00 Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
Od godz. 17:00 Spowiedź
O godz. 18:00 Msza św.
5. 4 grudnia zebranie grupy liturgiczno – biblijnej o godz. 19:00.
6. W następną niedziele (6 grudnia) podczas mszy św. o godz. 9:30 zapraszam dzieci na specjalne spotkanie ze św. Mikołajem. Siostry przygotowały okolicznościowe przedstawienie.
7. Został wykonany I etap prac przy płocie (ogrodzeniu) od ul. Słonecznej. Pozostało tylko zrobienie bramy.
8. Ufam, że promienniki także spełniają dobrze swoją role. Obie prace to ustalenia i decyzje, które podjęła Parafialna Rada ds. Gospodarczych. Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację tych inwestycji.
9. Zapraszam do czytania prasy katolickiej: tygodnika GOŚĆ NIEDZIELNY i gazetki PARAFIALNEJ WIADOMOŚCI. W gazetce drukuje m.in. sprawozdanie finansowe za rok 2009, materiały dla dzieci i zdjęcia z wizyty dzieci u Sióstr w dniu 21 listopada tzw. „Pieczenie ciasteczek”.
10. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.