20 Maja 2024 17:03:22

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-12-13 III NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
2009-12-13 III NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (13 GRUDZIEŃ – 20 GRUDZIEŃ) 1. Przeżywamy III NIEDZIELĘ OKRESU ADWENTU.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (19 grudnia) na godz. 18:45 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Akacjowa.
4. 13 grudnia – niedziela, podczas mszy św. o godz. 9:30 mogliśmy obejrzeć spektakl teatralny przygotowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum z Radzanowa. Dziękuję wszystkim za przygotowanie przedstawienia.
5. Od 6 grudnia można nabyć w kościele po mszy św. poświęcony opłatek. Dobrowolna ofiara jest przeznaczona na spłatę zadłużenia za ogrodzenie.
6. Można także nabyć świecę wigilijną przygotowaną przez Caritas. Cena 5 zł. zebrane środki będą przeznaczone na przygotowanie paczek dla biednych dzieci.
7. Koło Misyjne prowadzone przez nasze siostry przygotowały sianko i świąteczny obrazek. Zebrane środki zostaną przekazane Siostrom pracującym w Kamerunie w Afryce. Więcej informacji w gazetce parafialnej Wiadomości Parafialne.
8. W okresie Adwentu zapraszam w środę i piątek na wieczorną msze św. Roratnią.
9. Rekolekcje adwentowe - 19 i 20 grudnia. Już dzisiaj zapraszam do udziału.

Porządek rekolekcji

Dzień Godzina nabożeństwa
Sobota (19.XII.2009) 10:00 – msza św.
16:00 – msza św. dla dzieci
18:00 – msza św.
Niedziela (20.XII.2009) 9:30 – msza św.
11:30 – msza św.

10. Zapraszam do czytania prasy katolickiej: tygodnika GOŚĆ NIEDZIELNY i gazetki parafialnej WIADOMOŚCI PARAFIALNE.
11. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.