08 Maja 2024 07:35:31

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-10-03 XXVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-10-03 XXVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXVII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w środę zapraszam dzieci. W niedziele po mszy św. o godz. 11:30.

4. 3 października ODPUST PARAFIALNY ku czci św. Faustyny, Uroczysta Msza św. i poświęcenie Domu Parafialnego o godz. 11:30. Mszę św. i kazanie odprawi ks. biskup Piotr Libera, biskup płocki. O godz. 16:00 zabawa taneczna przydomku Kultury w Rogozinie. Serdecznie zapraszam

5. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

6. Zapraszam do wspólnej ADORACJI i osobistej modlitwy w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

7. Zapraszam do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

8. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

9. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

10. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?