15 Maja 2024 06:58:27

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2010-08-29 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
2010-08-29 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
1. PRZEŻYWAMY XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

2. Z Płocka w dniach 6-10 września uda się do Skępego już po raz 159 piesza pielgrzymka. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym.

3. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii.

4. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (4 września) na godz. ok. 18:30 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Lipowej (numery parzyste).

5. 29 sierpnia przeżywamy DOŻYNKI PARAFIALNE o godz. 11:30. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali cała uroczystość, a także wszystkim parafianom za wspólną modlitwę w intencji rolników.

6. 1 września msza św. o godz. 8:00 w intencji uczniów rozpoczynających ROK SZKOLNY.

7. 3 września I PIĄTEK MIESIĄCA.

Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00 Spowiedź
O godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo do Krwi Chrystusa

8. Rozpoczynamy intensywne przygotowanie (próby z młodzieżą i spotkanie z rodzicami kandydatów) do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA, którego 19 września o godz. 11:30 udzieli naszej młodzieży ks. bp Piotr Libera. Będzie to pierwsza wizyta księdza biskupa w naszej parafii. Po mszy św. Ksiądz Biskup spotka się z młodzieżą, następnie spożyje posiłek w towarzystwie księży z dekanatu i uda się do sióstr z wizytą. Pragnąłbym aby wizyta Dostojnego Gościa w naszej parafii odbyła się w uroczystej atmosferze. Zapraszam kandydatów do bierzmowania na 3 września (piątek) na godz. 18:30 na spotkanie. A 5 września (niedziela) po mszy św. 11:30 zapraszam rodziców na spotkanie w kościele.

9. Jest nowy numer gazetki parafialnej WIADOMOŚCI PARAFIALNE.

Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.