16 Maja 2024 03:01:48

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2010-09-26 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
2010-09-26 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
1. PRZEŻYWAMY XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (2 października) na godz. ok. 18:30 zapraszam mieszkańców Stróżewka od Państwa Janiaków do Klimka M, a także mieszkańców ulicy po lewej stronie jadąc do Stróżewka.

4. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tak dobrze przygotowanej uroczystości SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. Te słowa kieruje do wszystkich i samych bierzmowanych, ich rodzin: rodziców i najbliższej rodziny i całej parafii. Bardzo dużo ciepłych słów usłyszałem od ks. biskupa Piotra Libery i innych zaproszonych gości. Serdeczne Bóg zapłać.

5. 1 października I PIĄTEK MIESIĄCA.

Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00 Spowiedź i nabożeństwo różańcowe
O godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo do Krwi Chrystusa

6. Od 1 października rozpoczynamy MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ przez cały miesiąc. W dzień powszedni o godz. 17:30, w każdą środę i piątek zapraszam dzieci na modlitwę różańcową. W niedzielę po mszy św. o godz. 11:30.

7. Od dzisiejszej niedzieli można otrzymać w zakrystii formularz zgłoszeniowy do I Komunii św. i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych oraz sakramentu bierzmowania. Prosiłbym do 17 października, aby te formularz wróciły do mnie.

8. 10 października podczas mszy św. o godz. 11:30 będziemy uroczyście świętować odpust parafialny ku czci naszej patronki – św. Faustyny. Serdecznie zapraszam.

9. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.