13 Czerwca 2024 03:53:08
Nawigacja
¤ Strona główna
¤ Intencje mszalne
¤ Ogłoszenia parafialne
¤ Kalendarium wydarzeń parafialnych
¤ Dom Parafilany
¤ Informacje diecezjalne i Listy Biskupów Polskich
¤ Galeria zdjęć
¤ Piszą i mówią o Nas
¤ Archiwum
¤ Formularz kontaktowy
¤ Szukaj
Bankowe konto parafialne


Podaruj swojej parafii 1% podatku


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2023-03-26 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2023-03-26 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

2. Dziękuję za wsparcie finansowe dla naszej parafii.

3. Serdecznie dziękuję za Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Dziękuję o. Piotrowi Twardeckiemu za przeprowadzenie rekolekcji, a księżom za pomoc w konfesjonale.

4. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 17:30 DROGA KRZYŻOWA, a w niedzielę przed mszą św. o godz. 11:15 GORZKIE ŻALE.

5. Przez cały miesiąc o godz. 17:30 w kościele modlitwa różańcowa w intencji pokoju dla Ukrainy prowadzone przez Koło Żywego Różańca

6. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

7. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

8. Serdecznie zachęcam do wsparcia akcji organizowanej corocznie przez CARITAS – BARANEK WIELKANOCNY. Cena jednego 8 PLN. Zebrane pieniądze są przeznaczone na letnia akcję wypoczynkową dla dzieci organizowaną przez Caritas.

9. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i dużo siły do walki o dobro przez cały nadchodzący tydzień.
Ministranci


Schola


Wygenerowano w sekund: 0.01 2,581,313 unikalne wizyty