28 Kwietnia 2024 22:24:57

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2010-11-07 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
2010-11-07 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
1. PRZEŻYWAMY XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (13 listopada) na godz. ok. 18:30 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Spokojnej.

4. 7 listopada podczas mszy św. o godz. 11:30 wysłuchamy krótkiego programu słowno – muzycznego w wykonaniu uczniów Gimnazjum z Radzanowa z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI /11 listopada/.

5. Przy wyjściu ze świątyni można zabrać kartki i wpisać na nie imiona naszych zmarłych za których pragniemy się przez cały rok modlić. Prosiłbym o przekazanie tych kartek z wpisanymi wyraźnie nazwiskami i imionami do połowy listopada. Od Adwentu będziemy się za nich modlić podczas wypominek.

6. Zapraszam chłopców do służby ołtarza inaczej ministrantów. Zapisy w zakrystii do 15 listopada.

7. Zapraszam do chóru. Ksiądz profesor profesjonalnie prowadzi grono śpiewające z naszej parafii.

8. 14 listopada po mszy św. o godz. 11:30 zapraszam rodziców dzieci, którzy należą do szkółki piłkarskiej na krótkie spotkanie.

9. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.